Skocz do zawartości
Forum

Spadek leukocytów i wzrost OB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poniżej przesyłam swoje wyniki z morfologii. Uzyskałam już informację od eksperta, że konieczne mogą być inne badania takie jak badanie ogólne moczu, CRP, zdjęcie RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej i inne. W dniu wczorajszym lekarz ogólny stwierdził, że to "tylko"anemia i przepisał zelazo. Kolejna morfologia za 2 miesiące. Troche się tym martwię, że nic z tym nie zrobił i nie zalecił abym zrobiła dodatkowe badania. Nie wiem czy zrobić je na właśną rękę i koszt czy poczekać te 2 miesiące. Może ktoś miał podobna sytuację i nie mam się czym martwić? Hemoglobina 11,5 - norma 11,5-16,5; Leukocuty 2,96 - norma 4,0-11,0; MCH 25,8 - norma 27-34; RDW 11,4 - norma 11,5-14,5; Neurocyty 1,42 - norma 2,0-7,5; Limfocyty 0,93 - norma 1,5-4,5; % monocytów 17,6 <12; Ob 29 - norma do 20. Ocena mikroskopowa rozmazu krwi: Neutr. seg. 44,5 norma 45-70; Monocyty 16,4 norma 3-8.<br /> Od kilku tygodni czuję się bardzo osłabiona, szybko się męczę, jestem senna, bolą mnie mięśnie, stawy, serce czasami szybko bije, jestem blada. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...