Skocz do zawartości
Forum

Ciemne zabarwienie penisa i popękana skóra na żołędzi


Gość ve...13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21lat, umieszczam zdjęcia bo chciał bym się dowiedzie czy powinienem isc do lekarza(wolalbym uniknac tego) mam na żołędziu popękaną lekko skórę i wydaje mi się, że mój penis jest zbyt ciemnej barwy lub siny, wydaję mi się iż większość ma jaśniejszy, ale moze przesadzam i sam to sobie wmawiam.

Ogólnie zawsze miałem problemy, na twarzy mam dużo krost , czasami od golenia wyskakują nigdy w całości się ic nie pozbyłem. Na plecach mam też lekko wysypkę, schodzi tylko w lato na sloncu,

Prosze jeśli jest możliwośc, o podanie jakiegoś emaila do wyslania zdjęc, nie chce wrzucac tutaj na forum. Moje kolejne pytanie z tym ewentualnie powinienem isc do dermatologa, czy normalnego lekarza???

Odnośnik do komentarza

ja wolałabym nie oglądac tych zdjęć , ale na pewno musisz isc do dermatologa mozliwe ze masz jakeis problemy skorne stad tez problemy ze skora na plecach czy twarzy jesli to wirusowe, mogles przeniesc wirusa na penisa jak np dotykales krost nie umyles rak i potem dotykales penisa. koniecznie idz do lekarza zanim Ci sie to bardziej rozsieje albo kogos zarazisz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...