Skocz do zawartości
Forum

Obraz TK a SM


Gość Anula9011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anula9011

Mialam dwie tomografie i nic nie wykazalo. wszystko dobrze. Jednak cierpie od kilku miesiecy na sztwny kart i uczucie ciezkiej glowy. Takjabym miala cegle w srodku. NAsila sie przy opuszczaniu glowy w dol

Odnośnik do komentarza

własnie mnie sie wydaje ze to z kregoslupa znam taki przypadek, ze przez ucisk na nerwy gdzies pod kregami ktos mial zawroty glowy omdlenia wlasnie nie mogl nachylic sie itp i okazalo sie ze to z kregoslupa juz nie pamietam dokladnie co to bylo ale wlasnie ze pod karkiem cos jest i uciska, dlatego w tym kierunku powinnas sie zbadac. nie wiem czemu od razu zalozylas sm. mysle ze nie bedzie tak zle ale po prostu musisz zrobic dodatkowe badania

Odnośnik do komentarza
Gość Anula9011

Zalozylam bo cala sprawa zaczela sie od silnego bolu glowy, potem pojawily sie zawroty, wyciszyly sie jednak ten dyskomfort dalej istnieje. Na powietrzu kiedy mam dostep do tlenu jest o wiele lepiej dlatego pomyslalam ze moze to SM bo co innego.

Odnośnik do komentarza

ale ból głowy czy zawroty głowy to nie są objawy sm :) sm to choroba ukladu nerwowego ale bardziej oslabienie miesni np problemy z mowieniem, trzymaniem moczu skurcze miesni itp. Ja bym nie wpadla na to aby te objawy porownac do sm ;) nie stresuj sie niepotrzebnie tk nic nie wykazalo, zrobisz przeswietlenie karku i kregoslupa i problem sie znajdzie a jesli bole i zawroty glowy mijaja na powietrzu mozliwe ze mozesz miec niedotlenienie mozgu sprawdz sobie cisnienie moze dodatkowo za malo na dworze przebywasz za duzo w pomieszczeniach przed kompem itp. mnie boli glowa i mam zawroty czasem galki oczne mnie bola jak nie dotlenie sie odpowiednio

Odnośnik do komentarza
Gość Anula9011

Przez ostatnie 2dni czulam sie strasznie zle...jakby mi kolek siedzial w glowie. Do tego doszly bole kregow szyjnych, sa straszne. Czuje rowniez w dloniach sekundowe usciski. Strasznie sie boje...Prosze o drobna wskazowke

Odnośnik do komentarza
Gość Anula9011

Ze sluchem nei mam, slysze dobrze, tu nie chodzi o same bole glowy, tylko o zawroty i utrzymujace sie ciagle uczucie wypchania glowy czyms, tak jakbym miala tam cos dodatkowo wsadzone. Mialam dwie TK i nie nie wykazaly, laryngolog zbadal blednik, oczoplasu samoistnego niestwierdzono

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...