Skocz do zawartości
Forum

Naciek ropny na pośladku


Gość xxxBartłomiej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xxxBartłomiej

Mam dość krępujący problem na moim pośladku (prawym) zrobił się ogromny pryszcz. Chciałem go wycisnąć ale był twardy i bolał wiec zostawiłem. Potem po tym wyciskaniu jeszcze bardziej sie powiekszyl. Ktoregos razu po kapieli scisnalem go i wyplynela duza ilosc przezroczystej wody. To było wieczorem. Na drugi dzien rano jak siadalem to poczulem ból. oglądałem go w lusterku. Czerwona plama na pół posladka w środku niej wielkie jeszcze bardziej czerwone kółko wypukle z czarnym wrecz czubkiem. Sciskalem plynela woda i krew. Na drugi dzien posladek bolał, nie moglem siadac znowu sie gromadzil ten płyn. Smarowalem clotrimazolum smarowalem oxycortem mylem mydlem i szorstka gabka, ale nadal bardzo bolało. W koncu na drugi dzien postanowilem nic nie robic. Ale nic sie nie zmniejszylo wrecz przeciwnie ten kawalek skory jest jakby napuchniety lekko twardy i jak scisne saczy sie woda. Czytalem ze to naciek ropny i nie wiem teraz co z tym robic gdzie z tym isc przeciez nie pojde do mojej lekarki ktora jest mloda kobieta i nie pokaze jej ze mam takiego babla na tyłku. Prosze o porady. Ja juz to mam miesiac!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...