Skocz do zawartości
Forum

Ból w dolnej części brzucha, między biodrami


Gość ma...86

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam26 lat i od niedawna mam bule w dolnej cześci brzucha a dokładnie między biodrami ból jest czasami do niewytrzymania jest to bul strasznie silny kłujący ale ustaje po paru minutach i tak cały czas czasami jest słabszy takie delikatne kłucie w dole ale dziś sie znowu nasilił że nie mogłam chodzić co to moze byc . Podkreśle że 19misiecy temu urodziłam dziecko a ostatni okres miałam 22stycznia prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Ból we wskazanej okolicy może mieć różne przyczyny. Niektóre z nich to zapalenia układu moczowego, kamica dróg moczowych, dolegliwości ze strony układu pokarmowego (głównie jelit) a także nieprawidłowości w układzie rozrodczym. Jeśli była możliwość zajścia w ciążę to powinnaś wykonać test ciążowy. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Zrób sobie usg to zobaczysz co tam się dzieje moze masz jakieś zapalenie pęcherza albo jajników. Ja miałam kiedyś tak, też mnie tak kłuło że miałam problemy z normalnym funkcjonowanie. Poszłam do lekarza i okazało się że mam zapalenie jajników. Nie polecam tego nikomu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...