Forum Zdrowie

Erozja rogówki po urazie

~Czarizard

~Czarizard

Hejka,
Mam 18 lat. 2 miesiące temu na wf miałem dość makarbryczny wypadek. Może wydać się śmieszny ale dla mnie na pewno taki nie był. Kolega podczas gry w kosza wbił mi palec w oko. Ból nie do opisania. Wiadomo, rodzice, ostry dyżur. Dostałem Cornere gel. antybiotyk i sztuczne lzy. Potem już po jakimś tygodniu dostałem inny antybiotyk. Musiałem zaklejać to oko bo coś tam było nie tak i ten antybiotyk tego wymagał. Z wypisu dowiedziałem sie że mam erozję rogówki. Nie wiem co to znaczy bo erozja to mi się kojaży z glebą a nie z okiem. Teraz po 2 miesiącach od tamtego znowu mam problem z tym okiem, boli, kiepsko widzę ( ale to nie zawsze np wieczorem ból i zamazany obraz a rano zdrów jak ryba). Takie coś potrza się co 2-3 dni od jakiś 2 tygodnie czy to jest powiązane? Czy to znowu ta erozja? Czy co?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Komercha

~Komercha

Mój kolega to ma i nie chcę Cię martwić ale z tego co mi wiadomo to ma tendencję do wracania. Musisz być pod ciągłą opieką okulisty.

~PorannaRosa

~PorannaRosa

skoro gorzej widzisz to idź do lekarza, bo jesli to znowu ta erozja to lepiej aby coś z tym zrobili zanim oślepniesz