Skocz do zawartości
Forum

Dna moczanowa a złamanie biodra


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

pacjent łamie biodro i trafia do szpitala stwierdzono totalnie połamane kości i zakwalifikowano biodro do operacji ale pacjent ma nadciśnienie i trzeba je zbić po zbiciu nadciśnienia pacjent puchnie do tego stopnia że trzeba go nawet karmić i dostaje gorączki mało tego leży na wyciągu ma przewiercone kolano gorączka trwa już ponad 4 tygodnie pacjent tłumaczy lekarzom że zawsze miał gorączkę jak atakowała go dna i musiał zawsze to rozchodzić i przechodziło lecz ci nie wierzą i ciągle szukają przyczyny dlaczego nie da rady zbić gorączki
pytanie nasuwa się jedno czy to zle dobrane leki,powikłania dny czy powikłania złamania biodra czy zmienić szpital ???

Odnośnik do komentarza

tylko ze lekarze powiedzieli ze najpierw zajma sie udem potem dna co zdaje mi sie prawidlowe ale w tym przsypadku raczej nie jest to prawidlowe myslenie leży juz 4 tyg w szpitalu odrastanie kosci samoistne trwa od 4 do 5 tygodni sadze ze sadza ze goraczke wywoluje organizm broniac i regenerujac kosc co jest normalna chca isc nalatwizne kosc sie zrosnie gorasczka przejdzie i dop operacja zlamia od nowa i nastawia ale nie dopuszczaja mysli ze goraczke wywoluje dna i dlaczego ciagle go badaja i ciagle pobieraja krew to wszystko nie trzyma sie kupy

Odnośnik do komentarza

dalej czekaja na zbawienie ja nie mam nic do dyskutowania tlumacze ale co zrobi rodzina to ich sprawa doszlo do tego ze zamiast leczyc w szpitalach to nie lecza tylko doprowadzaja do depresji facet zxalamal sie zrobil sie malo mowny normalnie strasznie mi go szkoda i szkoda ze rodzina nie reaguje na to co sie dzieje sadza ze wsz jest oki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...