Skocz do zawartości
Forum

Skutki uboczne przyjmowania magnezu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od jakiegos roku biore magnes w tabletkach, jesli go niewezme np , przez 3 dni to sie troche inaczej czuje tak jak bym mial zamało witamin albo zamalo zjadł, jak biore normalnie to czasem mam uczucie jakbym miał wysokie ciśnienie , ale jak z mierze to jest wszystko ok.
Magnez biore zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu czyli w przypadku tych tabletek , jeden raz dziennie.
Czy magnez w jakikolwiek sposób może zaszkodzic zdrowiu ?

Odnośnik do komentarza

Łykam tabletki, kiedys mialem grype , tak mnie zmeczyla ze raz zemdlałem , to było chyba pierwsze moje zasłabnięcie w zyciu i jak poszedłem do lekarza to mu powiedziałem o tym że zemdlałem , lekarz skierował mnie na badania moczu itd , i muwił że miałem podczas choroby za mało witamin ,głownie magnezu , mam niedobór , no i od tej pory go biore , nigdy nierobilem przerwy wiekszej niz tydzien od brania magnezu .

Odnośnik do komentarza

jesli bierzesz magnez wg zalecen na opakowaniu np 1 raz dziennie i nie przekraczasz dawki to nie sadze zeby mial jakies skutki uboczne. Najlepiej jakbys zrobil sobie morfologie i zobaczyl jaki mas zpoziom magnezu. jak masz w normie - bierz dalej widac pigulki Ci sluza jak masz za zduzo magnezu - zrezygnuj, bo nic w za duzych ilosciach nie jest dobre

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

To ja wam odpowiem.
Czy wy w ogóle wiecie CZY TAK NAPRAWDĘ POTRZEBNY JEST WAM MAGNEZ?
ROBILIŚCIE BADANIA, KTÓRE STWIERDZAJĄ NIEDOBORY MAGNEZU W ORGANIZMIE?
Oglądacie te durne reklamy firm farmaceutycznych i trujecie się tabletkami z chemią.
Dlaczego nie jecie choćby bananów?
Średni banan to ok. 70 mg magnezu - dzienne zapotrzebowanie to ok. 300 mg. I jest to magnez naturalny
Opamiętajcie się i nie jedzcie tej trującej chemii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...