Skocz do zawartości
Forum

Katar podczas wysiłku


Gość Omen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc mam15 lat mam astme, zatoki przewlekle i alergię, obecnie sie odczulam.Mój problem polega na tym ,że mam katar podczas wysiłku.Jestem wyspotrowany, chodzę na boks. Mowilem mojej doktorce, kazała mi brac telfexo przed wysiłkiem, brałem ale nie pomogło. Czy macie podobny problem i jak mu zaradzić?

Odnośnik do komentarza

Obawiam sie, że katar jest bezpośrednio związany z Twoimi dolegliwościami, a więc tylko odpowiednio dobrany lek może temu zaradzic. Skoro poprzedni na niewiele się zdał, powinienes pójśc do swojej lekarki i jej o tym powiedziec, aby przepisała coś innego.

A czy zawsze tak miałeś, czy może ostatnio dopiero pojawił sie ten problem? Bo jesli dopiero ostatnio, a wiadomo, że dolegliwości masz od dłuższego czasu to wtedy jest szansa na wyleczenie, jeśli zdoła się poznac i wyeliminować przyczynę.

Może problemem jest miejsce, w którym ćwiczysz, może zmieniłeś je ostatnio? Może w nowym miejscu sa jakieś alergeny?

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

wiesz czasami tak jest, przy zatokach szczególnie. Chyba po prostu musisz sie do tego przyzwyczaić. Swojego czasu miałam podobnie ale jak pożądnie wyleczyłam zatoki to mi przesżło. Chyba musisz jakoś wyleczyć ten stan przewlekły to i katar powinien ci zejść

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...