Skocz do zawartości
Forum

Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka


Gość Noctus

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas rutynowych badań przesiewowych u mojej mamy wykryto przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka. Wysłano mamę na dalsze badania w kierunku Helicobacter pylorii. Leki które na razie otrzymała wcale nie pomagają. Mamę nadal boli brzuch ma smoliste stolce. Dzisiaj były robione te badania a jutro mają być wyniki. Jesli wyjdą te baklterie to rozumiem sprawa będzie prostrza ale co jesli nie wyjdą, czym moze byc spowodowany ciągły stan zapalny żołądka. Mama nie pije i nie pali. Czy taki objaw może być od ketonalu, ponieważ mama cierpi na migren, które są dość silne i tylko ketonal jej pomaga.

Odnośnik do komentarza

tak, stan zapalny zoladka moze byc od ketonalu bo jednak pigulki powoduja skutki uboczne i niszcza zoladek. Dobrze by bylo jakby zrezygnowala z lekow i narazie wyleczyla zoladek, a potem zajela sie migrena bo od ketonalu mozna sie uzaleznic.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

na pewno potrzeba czasu aby uporac się z chorobą, zapalenie błony moze byc od leków albo od bakterii, ale z tego co wiem to ludzie maja te bakterie i da sie ja wyleczyc takze musicie byc cierpliwi i postepowac eg zalecen lekarzy a na pewno wszystko bedzie w porzadku

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...