Forum Zdrowie

Swędzący pieprzyk

Motyl18

Motyl18

Witam. Mam mały problem. Mam pieprzyka na prawej łopatce od jakiś trzech tygodni mnie swędzi . Jest wielkości 5 może 6 mm. Przy jego brzegu jest jasna plamka wielkości główki od szpilki jest delikatnie wypukły . Wiem że muszę iść do dermatologa ale boję się że coś będzie nie tak .

313 motyl18 Kobieta, 21 lat, Rzeszów
~Acha

~Acha

nie bój się, wyobraźnia naprawdę płata figle :) wiele osób ma takie pierzyki, powinnaś zacząć się niepokoić dopiero wtedy gdy nagle przybędzie ich bardzo dużo.

karolinexxx

karolinexxx

ja bym sie tym bardzo nieprzejmowala do dermatologa warto pojsc to pokazac ale to na penwo nic zlego moze jakies podraznienie na pieprzyku albo jakis odczyn alergiczny na pewno to nic wielkiego nie dotykaj tego najlepiej i nie rób nic przy tym dermatolog zobaczy i zadecyduje bo mój tata miał pieprzyka zaczął go drapac i trzec bo go swędział i mu się ślimaczył ze trzeba było wycinac a gdyby nie ruszął to by nic sie nie działo

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
Motyl18

Motyl18

Ja właśnie się tym przejmuje bo nigdy mnie nie swedział i nie było na nim żadnej plamki a teraz jest i nie jest to brązową plamka tylko tak jakby biała.

Motyl18

Motyl18

Witam idę jutro do dermatologa . Jestem dobrej myśli ale stach jest że coś będzie nie tak.

Motyl18

Motyl18

Witam . Byłam u dermatologa i okazało się że muszę usunąć pieprzyka .