Skocz do zawartości
Forum

Wycięcie dzikiego mięsa


Gość HansKloss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HansKloss

Ostatnio jakieś 2 tygodnie temu, sklaeczylem się w palca. teraz rana jakoś dziwnie mi się goi. znaczy mam wrażenie że jakby dzikie mięso mi narastało. Nie wiem czy u ludzi coś takiego jest bo u koni coś takie się czasami robi i moje wyglada podobnie. tak jakby taka nowo tworzona tkanka narastała na ta ranę, a raczej wylewała się z niej,. Mam iśc jakoś w tym tygodniu do lekarza ale trochę tchórze bo koledzy z pracy powiedzieli że takie dzikie mięso to sie wycina, a ja pomimo tego Że na codzienn pracuję z igłami ( jestem studentem weterynarii) to boję się takich zabiegów

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Takie narastanie mięsa to raczej na pewno tzw. dzikie mięso, które nalezy usunąć, bo będzie się brzydko rozrastało. O ranę trzeba tez odpowiednio dbac, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Skoro sam studiujesz medyczny kierunek to chyba wiesz, że nie unikniesz wizyty u lekarza a odkładanie tego jest bez sensu :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Przeczytałam sporo na forach na temat "dzikiego mięsa " i na szczęście znalazłam najlepszą radę ... sama porostu wcielamy sobie zbyt mocno skórkę na palcu stopy. Najpierw miałam bolesną rankę która sprawiała ze mogłam zapomnieć o szpilkach a później na rosło mi właśnie to coś.. Boże jak bolało.. nic nie pomagało.. ale trafiłam na fora... udało się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...