Skocz do zawartości
Forum

Chlamydia Trachomatis


Gość ka...i2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Proszę o interpretacje moich wyników.Zrobiłem badania krwi w kierunku kiły po 6 tygodniach od stosunku oralnego.Dodam, że niezauważyłem przez ten czas żadnych obiawów podobnych do kiły.Zrobiłem również wymaz z cewki moczowej i wyszła mi Chlamydia Trachomatis, oraz Enterococcus sp. Czy te bakterie mogą mieć mylny wpływ na wyniki badań w kierunku kiły.

Wyniki badań na kiłe:

odczyn VDRL- ujemny
odczyn FTA- wątpliwy, miano 1:150
odczyn FTA-ABS- wątpliwy
TPHA- ujemny

Bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem , czy mam tą kiłe czy nie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,
miałam zakażenie bakteryjnie na skutek którego powiększył mi się gruczoł bartholina. Przyjmowałam antybiotyk. Mój partner również odczuł to zakażenie na swojej "skórze" . Również przyjmował antybiotyk. Od tamtego zdarzenia często odbija mi się i mam lekkie nudności. Wyczytałam, że powodem takiego odbijania może być refluks żołądka. Jednak po tamtym zdarzeniu miałam ponowny kontakt z partnerem i pieszczotami oralnymi. Czy w takiej sytuacji mogło dojść do jakiegoś zakażenia bakteryjnego w moim żołądku? Bardzo dziwne jest to odbijanie.. i proszę nie mylić tego z nudnościami porannymi, bo akurat rano mi się to nie zdarza. W różnych momentach, niekoniecznie po jedzeniu.
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...