Skocz do zawartości
Forum

Blizna pooperacyjna na nerwie po operacji kręgosłupa


Gość te...10

Rekomendowane odpowiedzi

MIALAM OPERACJE NA KREGOSLUP USUNIETOA MI KAWALEK DYSKU W OBREBIE KREGOSLUPA LEDZWIOWEGO PO OPERACJI BUL NIE USTAPIL .PRZED OPERACJA BYLAM NA MORFINIE 12 MIL CO DWIE GODZINU.PO OPERACJI ZROBIONO MI REZONANS MAGNETYCZNY NA KTORYM WUSZLO ZE PO OPERACJI ZROBILA MI SIE JAK TO LEKARZE NAZWALI BLIZNA POOPERACYJNA NA NERWIE WN=MIEJSCU GDZIE DYSK PRZED OPERACJA MI SIE WYSUWAL JESTEM OD ROKU NA TABLETKACH PRZECIWBULOWYCH I TABLETKACH PRZECIW DRGAWKOWYCH KTORE PODAJE SIE NA PADACZKE GDYZ PRZY TYCH BULACH MAM JEDNOCZESNIE DRGAWKI WTEJ CHWILI BIORE GLOWNIE KODEINE LEKARZE CHCA PRZEJS PONOWNIE NA MORFINE ALE JA SIE NIE ZGADZAM PROPONUJA MI WSZCZEPIENIE STYMULATORA ELEKTRYCZNEGO TWIERDZA ZE TO URZADZENIE BEDZIE KATROLOWAC MOJEGO NERWA ZEBY MIE NIE BOLALO ZROBILA BYM WSZYSYKO ZEBY TEN BOL WRESZCIE MINOL JESTEM JUZ WYKONCZONA PSYCHICZNI ALE NIE WIEM CZY TO URZADENIE NAPEWNO POMORZE A TO WIARZE SIE Z NASTEPNA OPERACJA PROSZE DORADZCI BEALAM JUZ ZASZCZYKI W KFEGOSLUP NIC NIE POMAGA

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Blizny są częstym powikłaniem operacji neurochirurgicznych. Dają one niestety dość uporczywe dolegliwości bólowe. W uśmierzeniu bólu mogą pomóc coraz silniejsze środki przeciwbólowe (takie jak morfina). Alternatywą jest wszczepienie stymulatora. Nie można dać stuprocentowej gwarancji skuteczności tej metody. Może warto jednak spróbować?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...