Skocz do zawartości
Forum

Ból gardła po szczepieniu na grypę


Gość ew...ic

Rekomendowane odpowiedzi

W tydzień po szczepieniu na grypę zaczęło mnie boleć gardło.Jednorazowo zagorączkowałam do 38 st. C. Potem pozostał tylko ból gardła zwłaszcza w nocy i trwa już ponad miesiąc. Domowe sposoby i różnego rodzaju tabletki dostępne w aptece nie pomagają.Od wielu lat nie posiadam migdałków, a ból jest szczególnie silny podczas połykania śliny. W wymazie ponoć nic nie wyszło.Co mam robić? Ibuprom zatoki lub Ketonal działają tylko przez parę godzin. W międzyczasie wyskoczyła również opryszczka.Tuż przed wystąpieniem bólu, byłam na kontroli u Foniatry z powodu kontroli strun głosowych / jestem po operacji polipów/ Było wszystko w porządku. Jestem już tym wszystkim zmęczona, czuje się coraz gorzej. Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
U niektórych osób mogą wystąpić objawy poszczepienne takie jak złe samopoczucie, wzrost temperatury, uczucie rozbicia, bolesność w miejscu wkłucia, zaczerwienienie oraz naciek zapalny. W większości przypadków te objawy ustępują po kilku dniach. W Twoim przypadku konieczna będzie wizyta u lekarza ze względu na brak poprawy po doraźnym leczeniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...