Skocz do zawartości
Forum

Bóle w pachwinach


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesiecy (z przerwami) odczuwam bóle w pachwinach. nasilają sie podczas miesiaczki, po miesiaczce i przy wysiłku fizycznym, np po zajeciach fitnes. Na poczatku mi to nie przeszkadzalo, ale teraz bol jest naprawde silny, taki rozpierajacy i utrudnia mi poruszanie sie. Co moze byc źródłem tego bólu, jak go zniwelowac?

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

Powinnas wykonac USG pachwin, mozliwe, że jest to albo przepuklina pachwinowa albo może masz powiększony węzeł chłonny, którego nie czujesz pod palcem, nie wysunął się i nie widac go z zewnątrz ale jednak jest. Napisałas, że boli Cie podczas ćwiczeń - to może wskazywac na przepuklinę, ale bez USG nie wiemy nic jednoznacznie. Dlatego idź do lekarza powiedz o tym bólu, niech lekarz obejrzy pachwiny, podotyka je, moze on coś wyczuje pod palcami i niech da skierowanie na USG i z wynikiem na dalszą konsultację. Teraz, zanim wykonasz USG ograniczaj treningi bo mozliwe, że w tym czasie zanim rozpoczniesz leczenie nie możesz się nadwyrężać i za bardzo ćwiczyć. Wstrzymaj się aż do konsultacji z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

moze byc wyrostek zwlaszcza ze piszesz, ze boli takze przy wysilku fizycznym, najlepiej by bylo jakbys zrobila sobie usg pachwin i wtedy zobaczysz czy to cos z wezlami chlonnymi czy moze kwestia wyrostka, lekarz musi Cie zbadac bo jak Cie wyrostek nagle zlapie to tez nie bedzie przyjemne

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...