Skocz do zawartości
Forum

USG oka


sjlilia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

USG oka jest badaniem szybkim, bezbolesnym, nieobciążającym pacjenta. Stosowane jest gdy w skutek bardzo zaawansowanej zaćmy badź krwawienia po urazie nie jest możliwe zbadanie wnętrzna gałki ocznej za pomocą rutynowych metod.
Trudno mi gdybać, gdy nie mam wyniku badania. Myślę, że okulista dobierze odpowiednią metodę leczenia. Po urazie może wystąpić pogorszenie wzroku ale nie musi. Proszę czekać cierpliwie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

W styczniu ub. roku zakręciło mi się w głowie i upadłam na lewą część twarzy. Miałam trochę przeciętą powiekę lewego oka i ogólnie byłam poobijana. Po dwoch tygodniach zauważyłam, że w oku mam jakiegoś "paprocha", tyle że nie czułam żadnego ciała obcego wewnątrz. Poszłam więc do jednej okulistki, zrobiła rutynowe badania w ciemni, powiedziała że nic w oku nie ma i przepisała krople, które nic nie dały. Poszłam więc do drugiej okulistki, która także po zrobieniu badania przepisała krople, mimo że tłumaczyłam iż krople nie pomagają mi, bo coś musiało się stać w oku skoro dalej widzę tego paprocha, który kiedy czytam powoduje, że litery widzę jak za mgłą. Teraz zaś wybrałam się z kolei do trzeciej okulistki, a ona dała mi wreszcie skierowanie na to usg oka, bo jak powiedziała to usg może wykazać co się stało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...