Skocz do zawartości
Forum

Silny ból podbrzusza


Gość roja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć co może być przyczyną moich wczorajszych dolegliwości. Po odbyciu stosunku płciowego rozbolało mnie podbrzusze. Ból był na tyle silny, że nie mogłam wstać z łóżka, po chwili miałam odruchy wymiotne. Wróciłam do domu - zarzyłam Febrofen (przepisał mi go ginekolog na bolesne miesiączki) I mimo, że w największych cierpieniach mi pomaga, tym razem było inaczej. Ból praktycznie nie ustępował. Towarzyszył mi stan podgorączkowy. Zaczęłam zastanawiać się czy to zapalenie wyrostka, ponieważ ból początkowo promieniował na cały brzuch, później skupił się na prawej stronie. Niestety nie pojechałam na pogotowie. Dziś ból utrzymuje się. Jest on nieprzyjemny ale złagodzony lekami przeciwbólowymi. Miesiączkę przewiduję za kilka dni. Jednak wątpię by bolesne dolegliwości były spowodowane właśnie tym. Podobna sytuacja miała miejsce mniej więcej 2 tygodnie temu. Ból był bardzo nieprzyjemny jednak łagodniejszy od tego wczorajszego. Zauważyłam też ból przed i podczas oddawania stolca. Ból wówczas promieniuje przez dolne partie.

Odnośnik do komentarza

jeśli masz nadżerkę, to może to być od tego, podczas stosunku nadzerka została podrazniona stąd ból, a ból może promieniowac i jak napinasz mięśnie może boleć.
Od wyrostka tez moze byc ból ale bardziej by Cie po jednej stronie bolało i mogłoby promieniowac na pachwine. Kucnij i zobacz czy boli Cię w boku lub pachwinie jesli tak, to prawdopodobne ze moze byc wyrostek. Ja proponuje zrobic USG!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...