Skocz do zawartości
Forum

Silny ból krzyża podczas siedzenie podczas leczenia trądziku odwróconego


Gość so...44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 17 lat i od miesiąca odczuwam ból w okolicy krzyża i zastanawia mnie czy on wychodzi od nerek czy kręgosłupa. Dodam, że jestem otyła praktycznie od zawsze, ale nigdy jeszcze nie odczuwałam takiego bólu przez dłuższy czas. Najbardziej dokucza mi gdy siedzę i promieniuje do lewej łydki. Jestem również w trakcie leczenia lekiem Aknenormin na trądzik odwrócony i jego skutkiem ubocznym są właśnie bóle mięśni i kości aczkolwiek jestem drugi raz w trakcie tego leczenia i wcześniej nie miałam takich objawów. Około tygodnia przed bólem robiłam badania moczu z którego wykazano że wszystko jest w porządku.

Proszę o pomoc i dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Niestety w ramach wirtualnej porady nie da się odpowiedzieć na pytanie skąd pochodzi opisany przez Ciebie ból. Może mieć on bardzo wiele przyczyn. Rzeczywiście może stanowić działanie niepożądane Aknenorminu, ale to raczej mało prawdopodobne. Wydaje mi się, że ze względu na promieniowanie do łydki, może być to ból związany z kręgosłupem. Zdecydowanie skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Cię i określi dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...