Skocz do zawartości
Forum

Zespół ucisku pnia trzewnego


Gość 0maja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie, nie wiem czy ktoś bedzie w stanie rozszyfrowac co mi dolega. Sprawa wygląda następująco. Mam 25 lat od ponad 2 lat mam straszne bóle w lewym boku. To nawet ciezko nazwac bolami jest to taki ucisk jakby mnie ktos sciskał pod żebrami. Miałam robione morfologie, EKG, mocz, RTG, nawet u gastrologa byłam - wszystko w porzadku, wyniki nie wskazuja na nic niepokojacego. Oprocz bolu w zebrach mam takze straszne uciski w skroniach, mam zaroty glowy. Te bóle sa tak silne, ze nie mogę spac na lewym boku, nie moge sie przekrecic bo tak mnie boli. Wyczytałam gdzies, ze to moze byc zespół ucisku pnia trzewnego. Czy ktoś wie cos na ten temat? dodam, ze jestem dosyc szczupla osoba, nie odchudzam sie, mam 172 i ważę 53 kg. Prosze o komentarze czy to moze byc zespół ucisku pnia trzewnego?

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

te objawy ktore opisujesz moga wskazywac na zespół ucisku. Musisz pójść do lekarza i powiedziec mu o swoich objawach i podejrzeniach, on na pewno Cie skieruje na jakies badania zeby wiedziec czy to to czy moze cos innego. lepiej idz do lekarza zwlaszcza ze naprawde musi byc silny ból skoro nie mozesz spac na jednym boku, nie wyobrazam sobie tego!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...