Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej


wiosna10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 28 lat. Od dłuższego czasu( tzn keidys problem juz byl teraz powroci) odczuwam ból w klatce piersiowej, mam tez problem z oddychaniem(w nocy budze sie z uczuciem jakby zaprzestania oddychania) i towarzyszace temu wrazenie jak bym mniał za mało powietrza w plucach czesto odczuwam tez duszności, bardzo sie martwie co moze byc tego przyczyna i jaka choroba sie z tym wiąze. Nie pale nałogowo papierosow. bardzo prosze o odpowiedzz w najblizszym czasie mam umowiona wizyte u lekarza ale do tego czasu bardzo bede sie martwic.

Odnośnik do komentarza

Witam Wiosna,

Przyczyn duszności i bólów w klatce piersiowej jest bardzo wiele. Może być to objaw chorobowy-chorób układu oddechowego, układu krwionośnego, zaburzeń psychogennych, nowotworów, przeszkód w drogach oddechowych,zaburzeń w funkcjonowaniu układu nerwowego, układu pokarmowego(choroby przełyku) itd.
Dopiero lekarz musi przeprowadzić szereg badań aby stwierdzić co może być przyczyną. Na pewno konieczne będzie prześwietlenie płuc.
Poczekaj cierpliwie niedługo się wszystko wyjaśni.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam,
moja mama od wczoraj ma bóle w klatce oddechowej po prawej stronie i jednocześnie boli ją prawy bark, ramie i szyja, ogólnie cała prawa strona. Bóle te ustają co jakiś czas ale potem wracają. Dodam, że mama ma 50 lat. Bardzo proszę o odpowiedź, bo martwię się, że to coś poważnego.

Odnośnik do komentarza

Gorączki nie ma, a co do innych objawów to ma je od dłuższego czasu, najprawdopodobniej związane jest to z wiekiem, bo ciągle mamie gorąco, wiecznie się wietrzy i czasem ciężko jej się oddycha. Myślałam, że to może wynik przeciążenia, bo pracuje w kuchni i codziennie nosi jakieś cięższe rzeczy, ale do tej pory tak nie miała a pracuje ładnych parę lat.

Odnośnik do komentarza

moja mama miała 53 lata jak zaczęła się skarżyć na zwykły ból lewej ręki, barku i szybkie męczenie się. kaszlała i mówili że to przez papierosy. ból w klatce się nasilał. myślała że to może od złej pozycji leżenia gdy śpi. robiliśmy mase badań. nawet rezonans z kontrastem. nic nie wykazało. po 6 miesiącach ból ręki i w okolicy obojczyka nasilał się. nawet silne -ogólnodostępne- tabletki przeciw bólowe nie pomagały. po kolejnych 3 miesiącach stwierdzono raka płuc a dokładniej guz panacoasta. ale w momencie gdy to wykryli było już za późno.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie od jakiś 2 mc mam bóle w klatce piersiowej po lewej stronie napady strachu uczucia gorąca jak bym miała dostać zawału niestety zrobiłam badanie ekg i usg serca oraz tarczyce boje się o swoje zdrowie mam 34 lata gdzie mam szukac przyczyny dziś siedząc w pracy napady ciepla po srodku klatki piersiowej i po jakims czasie straszny ucisk z lewej strony wystraszymam się boje się o zycie caly czas jak to się dzieje mam leki nie mogę nad tym zapanowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...