Skocz do zawartości
Forum

Drożdżyca i pomarszczona żołądź u mężczyzny


Gość znak zapytania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość znak zapytania

Moja dziewczyna brała antybiotyki raz jeden, ale jej nie pomógł i lekarz zmienił jej na inny.
Przez te antybiotyki dostała drożdżycy.
Mnie nic nie było, ale po stosunku w tym czasie zauwazyłem, ze mój penis zrobił się czerwony i lekko pomarszczony. Pod napletkiem miałem kilka białych plamek jakiejs mazi, ale po kąpieli mi to zeszło. mysle ze moglem zarazic sie drozdzycą co robić?
pozdro

Odnośnik do komentarza

jesli po antybiotyku dostała drożdżycy,a współżyliście wtedy w tym czasie, to możliwe, że Cię zaraziła. Kup sobie lakcid i przyjmuj po 2 tabletki dziennie aby odbudowac florę bakteryjną, pij kefiry jogurty i maślanki, jesli w ciągu tygodnia Ci nie przejdzie, idz do lekarza to przypisze Ci jakąś maść, ale myslę, ze po paru dniach powinno Ci ustąpić. Dodatkowo mozesz smarowac klotrimazolum i nie wspolzyj w tym czasie a juz na pewno nie bez prezerwatywy bo tym razem Ty bedziesz mogl zarazic partnerke na nowo

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Karola ma racje, prawdopodobnie zaraziles sie od niej, ale nie wiem czy picie jogurtów i lakcid pomoze bo tu nie ma co odbudowywac, antybiotyk nie zniszczyl Twojej flory bakteryjnej tylko sie zaraziles wiec ja na Twoim miejscu nie czekalabym tylko od razu poszla do lekarza nawet do ogolnego, nie musi byc od razu urolog, powiedz co sie wydarzylo, ze dziewczyna brala ntybiotyk, miala drozdzyce zarazila Ciebie, powiedz jakie leki brala, moze Ty dostaniesz te same.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Witam Znak,

Myślę, że na czas leczenia musicie zachować wstrzemięźliwość seksualną lub zabezpieczać się prezerwatywą, żebyście nie zarażali się nawzajem. Najlepiej jeżeli mimo wszystko zrobicie sobie przerwę. Jeżeli objawy nie będą ustępowały pójdź do lekarza i wyleczcie się oboje.
Nieleczona drożdżyca u mężczyzn może prowadzić do niepłodności.
Przeczytaj sobie dodatkow artykuł:
Grzybica u mężczyzn

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...