Skocz do zawartości
Forum

Postępujące chudnięcie i przewlekłe bóle brzucha


arczi36

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od 6 mc chudne i mam przewlekle bole brzucha , czasem zaparcia i uczucia nie pelnego wyproznienia sie do konca, w kale pojawia sie duzo sluzu koloru bialaego , stolce sa odbarwione szarawozolte , nawet po zjedzeniu buraczkow nie zmieniaja zabarwienia tylko takie wlasnie szarozolte z kawalkami niestrawionego pokarmu o zapachu takim jak przy biegunkach, do okolo 2tyg pobolewa mnie tez trzustka w lewym podrzebrzu caly czas w tym samym miejscu,czasem bole sa rozsiane na caly brzuch o roznym i zmiennym charakterze. Barzdo mie to niepokoi szczegolnie to chudniecie( apetyt mam) , stracilem 16kg i cigle postepuje ( 1kg/tydz) ,diagnoza lekarska IBS , ja podejrzewam ze to rak trzustki albo jelita cienkiego, mialem robione usg brzucha, morfologie, amylaza ,lipaza, OB ,CRP, TSH , wszystkie w normie, test na krew utajona (-) na lamblie w surowicy(-), kolonoskopie (wycinkow nie pobrali?), gastroskopie (niewielka kaskada zoladka), a ostatnio rezonans magnetyczny jamy brzusznej (bez kontastu) w ktorym zadnych zmian nie stwierdzono , co mam jeszcze zrobic , jakie badania zeby wykluczyc lub potwierdzic moje podejrzenia ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...