Skocz do zawartości
Forum

Ból tylnej części głowy i osłabienie błędnika


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25lat od miesiaca boli mnie glowa z tylnej czesci glowy bol umieszczony jest z prawej strony blizej czubka dotego mam zawroty glowy ktore sa najbardziej uciazliwe w nocy towazyszy im pisk w uszach. Po za tym mam nerwice i stany depresyjne od kilku lat poniewaz moja mama zmarla na zlosliwego raka mozgu w wieku 45 lat ja wtedy mialem 19 nagle wyrok operacja dwa miesiace i koniec. Przez to mam leki jak skojaze jej bol z moim ostatnio zrobilem sobie badania krwi morfologie biochemie i tomograf bez kontrastu badania te wypadly dobrze widzial je neurolog, nastepnie bylem tez na wizycie u innego zbadal mnie i powiedzial ze nic na guza nie wskazuje dostalemlekunarizinum wzf 1 na noc bylem tez u laryngologa lecz tez nic nie znalazl wyslal mnie na badania vng ze nie mam oczoplasu samoistnego ale mam oslabienie blednika prawego 36%(deficyt) dodam tez ze mam przy piszczeniu na noc taki brokat przed oczami bardzo sie stresuje tym ze moge miec to samo co mama, dzis jade do okulisty na badanie dna oka. Naj gorszcze jest to ze wszystkie choroby kojarza mi sie z najgorszym rakiem... Ostatnio mialem tez zapalenie gruczolu krokowego przez cztery miesiace i najadlem sie tylko antybiotykow ale przeszlo i pojawil mi sie nastepny problem prosilbym o porade

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jak Pan się przekona czytając artykuł na temat guzów mózgu - http://abcmigrena.pl/bol-glowy-a-guzy-srodczaszkowe ból nie jest częstym objawem nowotworów mózgu. Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim zaburzenia neurologiczne.

Rozumiem, że obawia się Pan tej choroby z powodu nowotworu u Mamy. Należy jednak podkreślić, że nowotwory mózgu rzadko mają podłoże genetyczne.

Z kolei przyczyny bólu głowy mogą być bardzo różne i wielu przypadkach nie udaje się stwierdzić przyczyny (migrena, klasterowe bóle głowy itp).

Jeżeli wykluczy się przyczyny organiczne, warto pomyśleć o wpływie stresu na dolegliwości. Być może są one także wynikiem nerwicy. Warto skontaktować się prowadzącym psychiatrą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...