Skocz do zawartości
Forum

Nagły atak lęku z mdłościami, wymiotami, kołataniem serca i bólem brzucha


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu (poniedziałek 3 października) nagle dostałam ataku lęku, któremu towarzyszyły mdłości, wymioty, łopotanie serca, ból brzucha, suchość w ustach, przyspieszony oddech, trudność w złapaniu powietrza, skurcze łydek, drętwienie kończyn. Mąż wezwał karetkę. Ciśnienie miałam 100/80 serce OK. Lekarz zasugerował obniżenie poziomu elektrolitów (magnez i potas) oraz odwodnienie i przemęczenie. Kazał pić sok pomidorowy. Wszystko uspokoiło się mimo, że nadal miewam takie napady. Odpoczywam, dbam o regularne uzupełnianie płynów i jedzenie. Staram się unikać stresu. Piję melisę. Jednak pojawiają się nie stąd ni zowąd napady lękowe z dusznościami i bólem brzucha. Miewam też częste biegunki i/lub mdłości połączone z wymiotami. Zauważyłam tez wzmożoną potrzebę snu. Sypiam w dzień minimum 3h i kładę się nie później niż 22:00 wstaję koło 8:00. Nie zażywam żadnych leków (przeciwbólowe także rzadko powiedziałabym sporadycznie) Mam kamicę nerkową. Poza tym nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. Ostatnio także męczą mnie migreny. Nie wiem czy związane z resztą objawów. Drażni mnie wrzawa, harmider, głośne dźwięki, rumor... nie wiem czy to ma znaczenie. Jestem tą całą sytuacją zmęczona bo uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie. Mam 29 lat, 175 cm wzrostu 70 kg wagi. jestem po dwóch porodach siłami natury bez znieczuleń oraz po dwóch punkcjach jajników. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...