Skocz do zawartości
Forum

Za mało białych krwinek


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEN DOBRY,MAM NA IMIE sYLWIA,MAM 30 LAT,PISZE Z ZAPYTANIEM PONIEWAZ STRASZNIE SIE MARTWIE,ZROBILAM SOBIE KONTROLNE BADANIE KRWI,MORFOLOGIA Z OB,CUKIER ZELAZO,I WYNIKI MNIE MARTWIA OTOW WSZYSTKO,OB ,I INNE WYSZLY DOBRZE TYLKO ZE BIALYCH KRWINEK ZA MALO,JA MAM 3,7 A NORMA AMA BYC OD 4.jESTEM PRZERAZONA,CO MOZE BYC PRZYCZYNA?CZY MOGE JAKOS SOBIE POMOC?DODAM ZE MIESIAC TEMU BRALAM ANTYBIOTYK ,PONAD ROK STOSUJE TABL.ANTYKONCEPCYJNE,I MAM NERWICE LECZE SIE U PSYCHIATRY.DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

Odnośnik do komentarza

Witam!
Rzeczywiście wartość 3,7 jest nieco poniżej normy. Proszę jednak pamiętać, że niewielkie odchylenia nie zawsze stanowią wynik schorzeń i patologii. Tym bardziej jeżeli chodzi o krwinki białe. Niektóre książki i badania naukowe wskazują nawet, że normą jest ilość leukocytów powyżej 3 tysięcy. Jeżeli pozostałe wyniki są, tak jak Pani napisała prawidłowe, nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Dla własnego spokoju sugeruję za jakiś czas zrobić kontrolną morfologię. Warto byłoby także przejrzeć ulotki leków które Pani zażywa. Istnieje bowiem taka szansa, że któryś z nich w ramach działań niepożądanych może powodować leukopenię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...