Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z nosa po zastrzyku Cleanex


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu nie dostrzegłam schodka na klatce schodowej i upadłam na stopę. Po chwili jednak mogam wstać i iśc bez większego bólu. Po dojściu do domu stopa spuchła, wiec przyłozyłam kwasny okład. Na nastepny dzień upadam jeszcze raz i wtedy postanowiłam jechać na pogotowie. Tam zrobili mi zdjęcie ( lekarz nie patrzył na nie nawet 10 sekund) stwierdził że to złamanie 5 kości śródstopia i załozył gips. Przepisał tez zastrzyki Cleanex. Chciałam się zapytać czy te zastrzyki sa konieczne, bo od dziecka mam problemy z krwawieniami z nosa i już pop jednym zastrzyku problem się odnowił. I czy jest jakiś inny sposób leczenia tego złamania np. but ortopedyczny.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że długość patrzenia na zdjęcie RTG nie świadczy o jakości postawionej diagnozy. Dobry lekarz potrafi rozpoznać wiele zmian już po jednokrotnym rzucie okiem. A propos leczenia heparyną drobnocząsteczkową (Clexane) to nie jest to leczenie złamania. Jest to forma leczenia pomocniczego, które ma na celu profilaktykę zakrzepową. Wśród działań niepożądanych tego leku występują krwawienia. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który przepisał lek. Być może konieczna będzie zmiana dawki lub leku.

Odnośnik do komentarza

ja brałam ten same zastrzyki jak skrecilam noge i mialam w gipsie i mialam bardziej obfita miesiaczke raz nawet troche krwi w moczu mialam zrobilam badania moczu i wynik wyszedl dobry zadnych problemow i wlasnie podejrzewalam ze to od zastrzykow ale na poczatku tak mialam po tygodniu mi przeszko mysle ze u Ciebie tez tak bedzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...