Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie pęcherza, kamień w nerce i prostata


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry chcialam sie zapytac moj maz mial 4 dni goraczke dreszcze i szczypanie jak oddawal mocz bardzo czesto poszlismy do szpitala i nam powiedzieli ze to zapalenie pecherza i oprocz tego wykryli ze ma prostate ma 50 lat i jeszcze do tego kamien na nerce jest juz 5 dni w szpitalu lekarz mi powiedzial ze pobedzie w szpitalu bo to jest powazne bardzo prosze lekarza niech mi pan powie tak dlugo sie to leczy co bedzie dalej nie wiedzielismy ze ma prostate prosze o odpowiedz nie spie nocami bo mnie to martwi bardzo dziekuje:)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Prostata to narząd, który często ulega przerostowi (powiększeniu) u mężczyzn po 50 roku życia. Powiekszenie gruczołu może powodować problemy z oddawaniem moczu, zastój moczu w pęcherzu co sprzyja nadkażeniu bakteryjnemu i rozwojowi zapalenia dróg moczowych.

Leczenie polega na wykonaniu posiewu moczu i leczenia antybiotykami. Przerost prostaty także zazwyczaj leczy się farmakologicznie - stosuje się leki, które usprawniają przepływ moczu przez cewkę moczową a także zmniejszające stopień przerostu.

Co do kamicy to zazwyczaj jest związana z dietą oraz indywidualnymi uwarunkowaniami. Leczenie uzaleznione jest od wielkości i położenia kamieni w drogach moczowych. Niewielkie kamienie można leczyc farmakologicznie, większe można rozbijać ultrwadźwiękami z zewnątrz, ostatecznie konieczne jest leczenie operacyjne.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość sdfawrrwrq

Czy któryś z Panów stosował preparat "ParaProtex" firmy CaliVita? Znalazłam ten sklep w internecie i zastanawiam się nad skutecznością tego produktu. Z tego, co przeczytałam wszystkie opinie są pozytywne, ponoć jest bardzo skuteczny. Chciałabym kupić go mężowi, żeby mu trochę ulżyć... Chyba się zdecyduję. Patrząc na jego skład zawiera same pomocne zioła, nie zawiera żadnych substancji szkodzących organizmowi. Myślicie, że zrobię dobry zakup? Tutaj macie link do strony sklepu, zapoznajcie się z nim sami: http://vitero.pl/pl/p/Pro-State-Power-60-tabl/128

Odnośnik do komentarza
Gość robert1964

Mój kolega brał Ginjal dokąd był dostępny. Niestety teraz go nie ma. Prosił bym mu na Ukrainie znalazł go bo Ukraina nie jest w UE. Znalazłem, nazywa się Złoty Konik. Okazało się że Ginjal to była nazwa tylko na Polskę. Ściągnąłem mu więc tego konika. I on i inni twierdzą że to to samo. Teraz zawsze mam kilka opakowań bo też zdarzyły się u mnie w rodzinie kłopoty z kamieniem i układem moczowym. Pomaga. Mój adres to robertkozaczek@onet.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...