Skocz do zawartości
Forum

Leczenie grzybicy penisa


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

DZien DObry. Bardzo powazne problemy mam ze swoim czlonkiem, wyskoczyla mi grzybica w mgnieniu oka. Wokol zoledzia z dolu wyskoczyl mi grysik pecherzykow, niekiedy ciemniejsze sie to robi;^((( Zeby tego bylo malo :( na napletku pojawily mi sie takie duze chrosty ze poprostu mdleje jak to widze. Bardzo duzo pracuje a zalezy mi na kazdej godzinie teraz. Chce sie postarac to sam zaczac leczyc, pomocy !!! Dzisiaj zauwazylem na udach dwa czerwone miejsca, jeden ropny bez powodzenia probowalem wycisnac, tylko strasznie bolalo ;(

dobrze ze nie mam kobiety bo spalil bym sie teraz ze wstydu, podejrzewam ze moglem to miec po mojej bylej. szczypalo po sexie. oszaleje z nienawisci jak to faktycznie od niej jest...

______________________________________________________________________________ Niestety jestem za granica i nie mam mozliwosci pojscia do lekarza (brak funduszy na porade) Prosze mi pomoc... Blagam!!! Tutaj wyczytalem ze ludzie lecza sie
1tabletka Flucofast 150 mg + maść Clotrimazolum (dziennie) , do tego surowo przestrzegac porady zapobiegania tej infekcji ???! mam 25lat,190cm,105kg

Za miesiac wracam do polski by udac sie do Lekarza, prosze o pomoc bo gorzej juz chyba nie moze byc ;((( Korneliusz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane objawy rzeczywiście mogą wskazywać na grzybicę. Proszę jednak pamiętać, że podobne dolegliwości mogą pojawiać się także w innych schorzeniach, np. chorobach wenerycznych lub wirusowych. Zdecydowanie najlepiej byłoby zatem gdyby obejrzał opisane zmiany lekarz. Tym bardziej, że jednorazowa wizyta u lekarza nie będzie Pana kosztować zbyt dużo. W ostateczności rzeczywiście może kupić Pan maść przeciwgrzybiczą w aptece. O leczeniu doustnym powinien zdecydować jednak lekarz w przypadku niepowodzenia leczenia miejscowego.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

jeśli niestać go to nie sądze aby wysupłał kilka groszy na wizytę. mozesz kupić sobie clotrimazol i nadmanganian potasu do rozpuszczenia w wodzie. To nie są drogie leki a moga ci pomóc. A jak wrócisz to idź od razu do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...