Skocz do zawartości
Forum

Duszności doprowadzające do wymiotów, świsty w klatce piersiowej i ból pod mostkiem


Gość ex...em

Rekomendowane odpowiedzi

Rano mój dzień zaczyna się od duszności które doprowadzają mnie do wymiotów, do tego zatkany nos świsty w klatce i straszny ból pod mostkiem i jest coraz gorzej ,tak boli mnie w klatce że nie mogę normalnie funkcjonować,w nocy budzi mnie rzężenie w klatce ,i muszę odkasływać ,co jakiś czas boli mnie gardło, lekarz najpierw stwierdził że kaszel mam od palenia,a niedawno stwierdził że mam astmę nie robiąc żadnych badań wypisał mi leki wziewne,ja natomiast mam objawy przewlekłego zapalenia oskrzeli ,doktor nie zgodził się zemną ,i nie chciał wypisać mi skierowania na prześwietlenie a jest coraz gorzej,a trwa to już ponad rok, zaczęło się od przeziębienia.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Opisane przez Ciebie objawy zdecydowanie wskazują na konieczność konsultacji pulmonologicznej! Niestety nie wiem ile masz lat, czy palisz, jeśli tak to ile i od kiedy, na co chorujesz, czy przyjmujesz jeszcze jakieś leki. Takie informacje pomogłyby mi postawić potencjalną diagnozę. Jeżeli bowiem jesteś osobą palącą od wielu lat, to być może Twoim schorzeniem jest POChP, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc. By to jednak potwierdzić konieczne jest wykonanie takich badań jak rtg płuc czy spirometria. Skonsultuj się z pulmonologiem! Pamiętaj także, że lekarz rodzinny ma obowiązek wystawić Ci skierowanie na badania dodatkowe lub do specjalisty!

Odnośnik do komentarza

jak to nie chce Ci wypisac? musisz zrobic rtg klatki piersiowej od tego trzeba zaczac to jest konieczne! Nie moze Ci nie chcieć wypisac, jak nie to idź do innego lekarza i niech on Ci wypisze a jak okaze sie ze faktycznie jest cos nie tak to bym oskarzyla tamtego lekarza ze zwlekał z daniem mi skierowania i narazal moje zdrowie! Masz prawo wykonac przeswietlenie i jak on moze odmówic??? niezły lekarz uciekaj od niego jak najpredzej przepisz sie do innego albo do innej przychodni!! rtg musisz zrobic zbadac pluca i oskrzela!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...