Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, utata świadomości i erekcja


Gość przemodius

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemodius

od jakiegos czasu mam jakies dziwne ataki, chyba tak mozna to nazwać, dzisiaj pierwszy raz miałem aż trzy, wcześniej o różnych porach dnia i nocy miałem jeden silniejszy lub słabszy. przez jaki czas miałem z tym spok€j ale teraz znowu nasilaja sie.

otóż czuję ja to sie zbliza na 1 do 2 wczzesniej a jak juz przyjdzie to mam ZAWROTY GŁOWY, TAK JAK BY CHWILOĄ UTRATA ŚWIADOMOŚCI PRZYPOMINAJA SIE MI RÓZNE DZIWNE ZDAZENIA KTÓRE MIESZAJA SIE Z SYTUACJA W KTÓREJ OBECNIE JESTEM (BO TO PRZYCHODZI O RÓZNYCH PORACH DNIA GDZY JESTEM W PRACY , ALBO PODCZAS OBIADU) DODATKOWO DOCHODZA NUDNOŚCI I TERAZ NAJDZIWNIEJSZE DOSTAJE EREKCJI. WSZYSTKO TRWA 1 DO 2 MINUT PO CHWILI WSZYSTKO WARACA DO NORMALNOŚCI ALE NIE PAMIETAM CO SIE DZIAŁO W TRAKCIE "ATAKU" KILKA RAZY STARAŁEM SIĘ ZAPAMIETAC SWOJE MYSLI W TRAKCIE ALE JAK TO PRZEJDZIE TO JEST P€STKA W GŁOWIE

PROSZĘ MOŻE KTOŚ MIAŁ PODOBNE OBJAWY ALBO WIE CZYM TO MOZE BYC SPOWODOWANIE
OBECNIE NIE MAM W MOIM ŻYCIU JAKIS SUPER STRESUJĄCYCH CHWIL SA LEPRZE I GORSZE DNI ALE RACZEJ WSZYSTKO W NORMIE. MYSLAŁEM ZE MOZE TO JEST OD NIEWYSPANIA ALE TEZ CHYBA NIE

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...