Skocz do zawartości
Forum

Guzy na węzłach chłonnych


Gość motylek_55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motylek_55

Witam Wszystkich Forumowiczów
Mam 55 lat i wyczułam u siebie guzy na węzłach chłonnych - w pachwinach i pod pachami (na szyi delikatne zgrubienie, ale ciężko nazwać to guzkiem). Byłam oczywiście u lekarza. Lekarz podotykał i zapisał mi leki, dał maść aby smarować te okolice. Robiłam wszystko wg zaleceń. Guzki się wchłonęły. Teraz są praktycznie niewyczuwalne. Teraz sie rozchorowałam. Przeziębienie: katar, kaszel no i ból szyi. Byłam u laryngologa okazało się, że w szyi mam kilka małych guzków. Po świętach mam się przebadać i prawdopodobnie mają być one wycinane. Stad moje pytanie: czy to są guzki, które się wytnie i będzie po problemie, czy jednak to nowotwór? Dodam, że szczegółowych badan nie robiłam, nikt mi nie proponował.

Odnośnik do komentarza

Podczas infekcji często pojawiają się guzki np na szyi. To wcale nie musi być żaden nowotwór. Znam osobę, która miała takie guzki, nie znikały i po prostu część wycięto, a część nie i nic się nie dzieje już od wielu lat, bo to nie nowotwór. Sama mam podobnie na szyi, już mi się to miesiąc trzyma, ale byłam u lekarza i powiedział, że to nic groźnego, bo są za małe.

Odnośnik do komentarza

na pewno będzie dobrze, gdyby lekarz podejrzewał, że to coś złego, na pewno bys miała skierowanie na dodatkowe badania a skoro nic takiego nie zalecil to pewnie sam wie, że guzki się wchłoną

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...