Skocz do zawartości
Forum

Wyrywanie ósemek u chirurga szczękowego


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam wyrywaną. Zależy czy masz ósemkę w dziąśle, że jej nie widać czy już trochę wystaje, bo ja miałam tak, że mi trochę wystawała i zabieg wyglądał tak, że dostałam 3 zastrzyki czy naweet 4 odczekalam chwile jedna pani przytrzymala glowe a chirurg wyciagnal go. Nic nie bolało naprawde tylko troche krwi no ale to wiadomo. Po zabiegu wyplukalam buzie i poszlam do domu. Chyba przez 2 czy 3 godziny nic nie jesc i nie pic.
jak Ci nie wystają ósemki, no to najlepiej isc do szpitala pod narkoze bo trzeba rozciac dziaslo czasem kosc troche poprzecinac, smierdzi palona koscia i w ogole masakra dlatego lepiej isc do szpitala i pod narkozą to robisz. przychodzisz dzisiaj do szpitala jutro to robią i za 2 dni wychodzisz co prawda opuchnieta no ale po wszystkim. Tylko jak juz idziesz pod narkoze to lepiej wyrac np 2 od razu.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

ja miałam wyrywaną ósemkę. Też tak jak dadaaria moja nie była wyrośnięta. Ja miałam dodatkowo szwy zakładane bo spora dziura była i chirurg zaszył dziąsło żeby lepiej się goiło. Ale to nic nie boli bo dają ci takie znieczulenie że połowe twarzy mogli by ci zoperować:)

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

jak masz 3 na wierzchu to nie bedziesz miala szwow, moja siostra miala tez wlasnie wystajace troche to miala tak wyrywane jak Daria pisala po prostu zastrzyki i wyrwanie, zadnych szwow. A nawet jesli by Ci zalozyli szwy to beda to szwy co sie same rozkladaja po jakims czasie ich nie trzeba zdejmowac tylk osie rozpuszczaja, ale jak Ci wystaja to spokojnie 2-3 zastrzyki wyrwanie, 5 minut na ochloniecie i do domu :)

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

no niekoniecznie będą rozpuszczalne. moja była prawie wyrżnięta i tak miałam szwy. Zdejmowanie szwów jest nieprzyjemne ale jakoś specjalnie nie boli. wiesz mi ze mnie jest tchórz pierwszego rzędu a to wytrzymałam. Wszystko zależy jak ci pójdzie rwanie, jaką dziurę bedziesz miała itp. Tylko od razu ci mówię nie zpaisuj się w trakcie okresu bo moga nie chcieć ci wyrawać.

Odnośnik do komentarza

heheh może się motywuje i nabiera energii :P w trakcie okresu Ci nie beda wyrywac to prawda no i jak masz problemy np. z tarczyca to musisz miec zaswiadczenie ze mozna Cie usypiac jesli zdecydujesz sie na narkoze

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...