Skocz do zawartości
Forum

Ból węzłów chłonnych przy antybiotykoterapii


Gość blanka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie,
od czwartku biorę antybiotyk F****** U** jest to antybiotyk, który dostałam na zapalenie oskrzeli. Wskazany jest na:
- zakażenie górnych dróg oddechowych (gardło)
- zapalenie ucha środkowego
- zakażenie dolnych dróg oddechowych (oskrzeli, płuc)]akażenia skóry
przed antybiotykoterapią mialam straszny kaszel dusiłam sie byłam osłabiona miałam temperature, teraz jest 5 dzien antybiotyku efekty:
kaszel mniejszy ale nadal jest, katar - jest bez zmian, temperatura - nie ma, ale pojawił się ból pod uchem i za uchem oraz ból szyi jakby węzły chłonne. Stąd moje pytanie. Czy to efekt antybiotyków i tak ma byc czy po prostu antybiotyk na mnie nie działa? Bo zostało mi 2 dni leku a poprawa jest niewielka a do tego doszedł ból szyi i okolic ucha, boli nawet jak dotykam. Czy ktoś tak miał? Czy czekać że przejdzie czy może iść ponownie na konsultacje do lekarza?

Odnośnik do komentarza

a moze po prostu lekarz zle zdiagnozowal moze zapalenie oskrzeli bylo tylko dodatkiem np do anginy, bo bol w tej okolicy faktycznie sugeruje na wezly chlonne temperatury nie masz przez antybiotyki ale chyba lepiej powiedziec o tym lekarzowi kilka dni bierzesz antybiotyki i poprawa bez rewelacji - dziwne troche

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj wzielam ostatni antybiotyk i nadal czuje sie chora katar mam straszny kaszel mniejszy kaszle raz na jakis czas no a niestety szyja nadal boli jutro postaram sie zapisac do lekarza myslicie ze dostane drugi antybiotyk czy moze jakis lek po prostu na wykonczenie choroby? czemu tak sie dzieje za slaby antybiotyk czy moze jakis wirus??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...