Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy przy paleniu papierosów


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Złośliwa

jeśli palisz od niedawna to jest to normalne zachowanie organizmu, z biegiem czasu Ci to przejdzie. Ale nie radzę ci palić bo to nic dobrego, śmierdzący oddech, złóte zęby, brzydka cera a do tego mnóstwo powikłań i chorób które mogą cię dotknąć...

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj sobie skład papierosów, a potem wstukaj w google, żeby poznać, co takiego naprawde wdychasz, a przestaniesz się dziwić, że możesz od tego mieć zawroty głowy. Palisz substancje toksyczne. Z tego nie może wyniknąć nic dobrego. Weź to sobie do serca, że Twój organizm daje Ci znaki i broni się.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

jeśli uważasz że stale zawroty głowy masz po fajach, to dlaczego chcesz leczyś skutek a nie przyczynę? czemu chcesz się pozbyć bólu a nie fajek, które ten ból wywołują?
Jeśli nałóg jest zaawansowany idź na odtruwanie i nie rób sobie krzywdy . Palisz dopiero rok a już źle się czujesz.....

Odnośnik do komentarza
Gość EddieTheHead

Ja właśnie mam podobnie jak autorka, palę już z 8 lat, od 4 miesięcy co zapale fajke, kręci mi się w głowie, dziwnie kaszle, słabo się czuję, często mam też stany podgorączkowe, potem doszło drżenie ciała, szczególnie nóg i nie wiem co to może być. Rak chyba nie, ponieważ lekarz dał mi skierowanie na rozszerzoną morfologie, czy jak się to zwie i i OB wyszło mi 1.

Odnośnik do komentarza

Nudności mogą być przy dolegliwościach z przewodem pokarmowym, np. zapalenie błony śluzowej żołądką itp. Dym drażni dodatkowo podrażniony żołądek stąd nudności. Wskazana gastroskopia, usg jamy brzusznej. Jedna osoba miała tak z rana, a popołudniu mogła palić dużo i nic się nie działo. Jeśli rano wciągneła tabake do nosa zamiast zapalić mdłości nie było. Wniosek że to dym drażni żołądek. Sam miewam ostatnio takie sensacje ale to nieraz jaram z rana na czczo i nic a nieraz mnie złapia mdlosci:/

Odnośnik do komentarza

A ja mam tak :palę już wiele lat, wypaliłem wiele marek polskich i zagranicznych, z których wile już zniknęło, ale niektóre lepsze tytonie dają mi nieźle popalić nawet po tylu latach, dlatego wolę taniochę. Wilgotne tytonie wg. mnie mogą być niebezpieczne. Duszę się (kaszel) już tym coraz bardziej, bywa że mdli mnie do tej pory i suma-sumarum nie daję rady ale tak naprawdę nieraz tak było dawniej. Gdyby u mnie w domu nikt nie palił to na pewno łatwiej było by mi podjąć tą jedną z najlepszych decyzji w życiu. Niestety mam w domu schizofrenika, a ci to kopcą jak smoki (i podobno im nie szkodzi).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...