Skocz do zawartości
Forum

Sposoby leczenia trzaskającego biodra


Gość SandraG

Rekomendowane odpowiedzi

U mojej 14 letniej córki zdiagnozowane tak zwane trzaskające biodro. Lekarz ortopeda powiedział że z tym da się żyć, ale ćórka skarży się że jej to przeszkadza i jest uciążliwe. Moje pytanie za tym brzmi jak leczyć coś takiego i jakie są tego przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Maria_Poznań

Ja co prawda mam więcej niż 14 lat, i problem dotyczył kolan, nie mniej też zaczęło się od "strzelania" Ja sprawę bagatelizowałam, koleżanka namówiła mnie na wizytę i było to chyba najlepsze co mogłam zrobić. Okazało się bowiem, ze moje kolana pomimo młodego wieku, są w opłakanym stanie. Prawdopodobnie wychodzi niedbalstwo z liceum i fakt, ze lekarz dopuścił mnie do uprawiania biegania na średnich dystansach, pomimo, że przy moim uszkodzeniu właśnie kolan nie powinno to mieć miejsca. Niestety wtedy to nie wyszło, nie mniej moje szczęście że obecnie lekarz się połapał, bo inaczej, bez leczenia max jak to określił 10 lat i czekał by mnie z dużym prawdopodobieństwem wózek inwalidzki....

Odnośnik do komentarza
Gość Staszek Oda

W moim przypadku problemy z kolanami stały się na tyle uciążliwe, że prawie nie mogłem wykonywać zawodu. Bywały dni, że przejechanie 50 km stawało się dla mnie udręką, a z drugiej strony też nie mogłem faszerować się środkami przeciwbólowymi, bo w większości przypadków nie wolno wtedy prowadzić samochodu. Kolega polecił mi Lekarza ortopedę, pana Jędrzeja Kosmowskiego. Leczenie z rehabilitacją trwało pół roku... ale nadal pracuję jako kierowca, mało tego znów biegam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...