Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowy poziom hormonów tarczycy


Gość 20latek

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ostatnio badania na poziom TSH,fT4,fT3. Czuje sie zle, brak ochoty do czegokolwiek, energii,checi motywacji, psychicznie ajk i fizycznie. wyniki badań:
TSH-2,36 [0.25-5.00]
FT3-4,64 [4-8.3]
FT4-12.01 [9-20]
Czuje sie osłabiony, moze to byc brak testosteronu, ogolnie wszystko mi jest jakby troche obojętne...

Odnośnik do komentarza

Wszystkie trzymają się niższej normy a ja praktycznie czuje sie jak bym nie żył, samopoczucie,chęci do czegokolwiek. Jakie badania moge zrobic zeby wykluczyc ew. braki w organizmie ? Czym sie różni badanie testosteronu od badania wolnego testosteronu?

Odnośnik do komentarza
Gość maaaaaaajaaaaaaa

moim zdaniem masz idealne wyniki az Ci zazdroszcze bo sama mam problemy z tarczycą, Twój stan zdrowia i samopoczucie nie wynika z tarczycy mozesz zrobic morfologie poziom żelaza potasu itd to jeszcze moze dac jakis wynik ktory moglby cos sugerowac, nie wiem czemu podejrzewasz problem z testosteronem nie wiem czy ma wplyw na zle samopoczucie

Odnośnik do komentarza

Brak mi takiej siły napędowej, 188, 86kg teraz w wakacje było 91-92. Chodze smutny, malo sie odzywam....cos w rodzaju depresji,nerwicy tylko wg. mnie wywołanej brakiem czegos, jakiejs substancji.
Nie moge nie raz sam ze soba wytzymać, spac tez ostatnio nie. Mam fobie społeczna w pewnym stopniu, moze to wynik niskiego poziomu testosteronu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...