Skocz do zawartości
Forum

Krew w kale a hemoroidy


Gość stone

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę kłopotliwe pytanie. Czy krew w kale oznacza hemoroidy?

Ostatnio zauwazylem ze po wyproznianiu sie w moim kale jest krew nie zauwazylem nic niepokojacego. Nic mnie nie boli nie mam problemow z chodzeniem do wc, jedyne to takie uczucie lekkiego pieczenie bądź swędzenia po skorzystaniu z toalety, ten problem wystepuje od kilku dni.

Czy to hemoroidy? czy moge kupic sobie jakis lek bez konsultacji z lekarzem? wstydze sie na ten temat rozmawiac w 4 oczy wiec ludze ktos mi podpowie co to moze byc i jak sie tego pozbyc...

Odnośnik do komentarza

ja słyszałam, że krew w kale to też mogą być jakies żylaki czy coś więc myślę, że rozsądniej będzie pójść do lekarza bo takie leki z apteki kiedy niewiadomo co Ci konkretnie dolega moga nie pomoc a choroba mimo wszystko się rozwija

Odnośnik do komentarza

Wczoraj maiłam parcie na kał i nie mogłam sie załatwić, parę minut po tym jak wstałam z kibelka to musiałam biec bo miałam mocne rozwolnienie (wodnisty kał jak bym siku dupą robiła). Wtedy nie zwróciłam uwagi na kolor kału. Następnie zaczął strasznie boleć mnie brzuch i mięśnie nóg, przy tej boleści znowu odczułam parce więc znowu udałam sie do toalety . Tym razem wyleciał śluz z krwią, i tak kilka razy w ciągu paru godzin. Obudziłam Się o 4 nad ranem z tymi samymi dolegliwościami, gdy siedziałam na kibelku zrobiło mi sie słabo prawie zemdlałam, ale ostatkami sił dotarłam do łóżka. Teraz wstałam o 10. już mnie brzuch aż tak mocno nie boli ale w moim kale nadal jest krew. Co mam robić ? do jakiego lekarza się udać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...