Skocz do zawartości
Forum

Bardzo silne zawroty głowy


Sonia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Was :)
ostatnio strasznie sie zle czuje mam bardzo silne zawroty glowy, nie wiem czemu, moze to ze stresu? czasem takmi sie zakreci w glowie ze az mi sie ciemno robi. Ktos wie czemu tak moze sie dziac? moze to jakies przesilenie jesienne? myslicie ze jest sie czym martwic czy że przejdzie? Dodam, ze nie jestem na diecie, nie jestem w ciazy, ciśnienie mam w normie, nie biore zadnych lekow. Ogolnie czuje sie dobrze tylko nagle po prostu zakreci mi sie w glowie i po chwili przechodzi. Martwie sie bo boje sie ze za ktoryms razem zemdleje. Doradzcie co to moze byc i co robic!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Witam . mam pytanie . Zdazaja mi sie zawroty głowy raz na 2 iub 3 miesiace. Niewiem moze za szybko wstaje z łozka. w sierpniu byly tak silne ze niemoglam skupic wzroku w jednym miejscu, oczy mi latały. Nie biore zadnych lekow. W dziecinstwie było to czestrze, mama poszłaze mna do lekarza i robili badania, nie pamietam jakie ale wyszło wszystko bardzo dobrze. Lekarka powiedziała ze to moze byc na tle rozwijania. Od tamtej pory minelo ok 25lat . A zawroty sie zdazaja.

Odnośnik do komentarza

W listopadzie ur.uległam pobiciu przez bandziora.Zrobiono mi w szpitalu TK,okazało się że mam złamanie kości twarzo-czaszki.Zwłaszcza w okolicy oczodołów.Byłam ok 40 min nieprzytomna po pobiciu.Po wyjściu ze szpitala miałam (i dalej mam) zawroty.Byłam u okulisty,laryngologa i neurologa.Mówią,że tak ma być. Ale jak z tym żyć.Są dni,że chodzę jak po piłce.Gdzie szukać pomocy?Biorę biotropil 1200 i vestibo 24 mg.

Odnośnik do komentarza

Witaj, skoro robiłaś badania i lekarz zapewnił, że wszystko jest ok, to wydaje mi się, że nie masz czym się przejmować. To może być wywołane np przemęczeniem, stresem lub nerwami. Proponuję się porządnie wyspać, jakiś relaks, poświęcić trochę czasu sobie i swoim przyjemnością :-) lekarzem nie jestem, ale też mi się zdarzają zawroty głowy, ale w moim przypadku, to właśnie to są efekty przemęczenia i nieprawidłowego trybu życia.... :-) zdrówka życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Gość papierowa_marionetka

Hej, ja tez mam czeste zawroty i bóle glowy. Gdy wstaje z lozka po dlugim lezeniu to tak mi sie kreci w glowie ze masakra jakas.. moim zdaniem ,tak jak przedmowca, powinnas odpoczac, relaks Ci dobrze zrobi. Ewentualnie zrób test ciążowy.. Zycze zdrowia ;).

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.
Opiszę pokrótce moje dolegliwości,a więc tak
zaczęło sie w lutym zachorowałam na zwykłe przeziębienie,leczyłam się byłam u lekarza który stwierdził że to tylko wirus i mam go przechodzić dostałam jakieś leki typu sprej do gardła i tyle,niestety to nie przechodziło,po pewnym czasie pojawił się ból w okoilicach czoła,tak jak zatoki,poszłam do lekarza dostałam duomax,niestety dalej nie pomagało ból był cały czas i to bardzo mocny,tak bolało że miałam wrażenie że do mojej głowy ktoś pompuje powietrze i że za chwilę moja głowa ekspoduje,po wzięciu całego antybiotyku nic nie pomogło,znów do lekarza dostałam jakiś antybiotyk 3 dniowy i dalej nic,męczyłąm się okropnie,w końcu na własny koszt poszłam do laryngologa prywatnie robili mi to badanie(zapomniałam jak się nazywa)kamerką do nosa,nieczulenie na mnie nie zadziałało,omal nie straciłam świadomości i wyrwałam to z nosa,nie dałam sobie już wsadzić do rugiej dziurki pani doktor powiedziała że to co udało jej się zobaczyć to że zatoki są czyste,mam tylko krzywą przegrodę ale kazała wykonać RTG i powiedziała że jak by to były zatoki byłby zatkany nos,a ja nic nie miałam tylko ten ból,RTG zatoki czyste,pojawiły się sporadyczne zawroty głowy,ale pomyślałam że to przemęczenie.Niestety od 3 tygodni męczę się z strasznymi zawrotami głowy,ale przy chodzeniu,nie mogę wyjść na spacer bo świat wiruje,mam wrażenie że zaraz upadnę robie krok i mam wrażenie że się zapadam że jest tam dziura,mam tez kłopoty z sercem,ale kardiolog stwierdził że nie serce mam jak dzwon,mam tylko niskie ciśnienie,ale da się z tym żyć,najgoeszę śa te zawroty i cały czas mam ten ból w okolicach czoła i czasem mam znów uczucie jak by powietrze mi wpuszczano do głowy,byłam owszem z tym u lekarza,powiedział że to może być od kręgosłupa,fakt często mnie boli,ale żeby od tego były aż takie zawroty głowy?! przecież to nie możliwe.Nie daję sobie z tym już rady nie wiem co mi jest,morfologia idealna,mocz też wszytko jest super.Wiem że mam jakotako nerwicę,brałam niegdyś xanax ale odstawiłam,teraz znów powróciłam bo z strachu nie wytrzymam.Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...