Skocz do zawartości
Forum

Leki sterydowe przy chorobach alergicznych


Gość jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat lecze sie na alergie przez ktore mam zapelenia skory ciagle mam plamy jak po poparzeniu mam 21 lat wiec jest to dla mnie duzy problem zwlaszcza ze wiele osob nie wie co to i po prostu niechetnie podaje mi reke, bralem rozne leki i masci ale one tylko sprawialy ze choroba przygasala ale jednak byla. ostatnio lekarz przypisal mi leki sterydowe i stad moje pytanie - czy jest szansa ze pomoga w na pewno i jakie sa skutki uboczne takich lekow, bo kumple mi mowia ze to bardziej szkodzi niz pomaga no ale lekarz chyba wie co robi. wiec jak to z nimi jest? brac je czy lepiej isc do innego lekarza po inny lek? przyznam szczerze ze juz mi bez znaczenia byle by sie pozbyc tych plam
pzdr.
j.

Odnośnik do komentarza

podejrzewam że maść do stosowania miejscowego nie zrujnuje Ci organizmu, jeśli powierzchnia która będziesz smarowała jest niewielka. Sama stosuję maść na sterydach i alergię i nie mam problemu. Fakt stosuję ją to doraźnie, ale jednak. Chyba powinieneś zaufać swojemu lekarzowi. zawsze możesz też co pewnie czas iść się przebadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...