Skocz do zawartości
Forum

Wirusowe zapalenie opon mózgowych


Gość Tola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Moja 7 letnia córka choruje na wirusowe zapalenie opon mózgowych. Zaczęło się bardzo wysoką gorączką, która utrzymywała się przez 3 dni, nic nie pomagało na nią, nie mogliśmy jej niczym zbić. Dziecko skarżyło się też że boli ją głowa i ma takie dziwne uczucie w szyi. Na pytanie jakie odpowiedziała że nie może jej zginać. Wtedy coś mnie tknęło. zabraliśmy córcię do lekarza rodzinnego ale ten stwierdził tylko że to przeziębienie. W nocy córka obudziła nas mówiąc że jest jej niedobrze i chce się jej wymiotować. Wymiotowała całą noc. Ból głowy cały czas się nasilał. Rano z mężem pojechaliśmy do szpitala i tam po badaniach doszli że to wirusowe zapalenie opon, w początkowej pierwszej fazie. Jestem załamana i zła na lekarza rodzinnego, że ten nie rozpoznał choroby. W szpitalu powiedzieli ,że mojej córce grożą poważne komplikacje zdrowotne. Moje pytanie brzmi jakie? Jak leczy się tą chorobę i jak w przeszłości mogę jej unikać?

Odnośnik do komentarza

no przeciez od tego mozna zapasc w spiaczke albo konieczne moze byc amputowanie konczyn!! to straszna choroba bardzo Ci wspolczuje dbaj o coreczke i caly czas musicie byc pod kontrola lekarza kazda rekacja objaw natychmiast zglaszaj lekarzom!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...