Skocz do zawartości
Forum

Uporczywy kaszel


Gość Daruśkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś może mi doradzić co to jest ale opiszę w skrócie w czym problem. Praktycznie codziennie rano po przebudzeniu dusi mnie kaszel. Nie mogę odkaszlnąć tego jak przy przeziebieniu, po prostu mnie dusi, aż czasem mam odruch wymiotny. Po pół godzinie mi przechodzi. Taki uporczywy kaszel pojawia się jeszczew godzinach wieczornych, kiedy wychodze z psem na dwór, albo czasem w ciągu dnia jak np. się zmęczę albo jest za dużo zapachów. Zatyka mnie wówczas w klatce piersiowej i kaszlę a nie mogę odkasłać. Nie jestem przeziębiona i nie palę papierosów (tzn kiedys zapaliłam tak dla towarzystwa ale nigdy nie paiłam regularnie). Co to może być??

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśieńka222

OKoło tydzien temu ,dwa tygodnie temu miałam zapalenie gardła . Brałam jakiś syrop tabletki, gardło przestało i było ok . Ale mianowicie został jeden problem , ostatnio zaczeła kaszleć w nocy , a teraz od kilku dni nawet zdarza mi się w dzień kaszleć , a nie jestem chora. Uciązliwe to jest strasznie , bo w nocy bardzo mnie dusi . Mam taki suchy jakiś ten kaszel. Takie uczucie mam dziwne czasem w gardle ,ze mimo ze nie chce kaszlnac to musze bo czuje jakby drapanie takie delikatne .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...