Skocz do zawartości
Forum

Przepuklina rozworu przełykowego


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałam robioną gastroskopie, po raz drugi w życiu. 3 lata temu wykryto u mnie refluksowe zapalenie przełyku. Teraz przepuklinę rozworu przełykowego. Podobno dość popularna przepuklina. Z tego mi wiadomo przy niej można pożegnać się na z siłownią . Czy ktoś z Was z tego forum ma taka przepuklinę jak tak to jak sobie z nią radzi? Czy można przy niej ćwiczyć bo moje informacje nie są sprawdzone i pełneZ góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jako ze lekarze nie zawsze maja racje,ja z tego sportu nie zrezygnuje,mam przepukline rozworu przełyku i refluks podobno tak powiedział lekarz,a najbardzoj rozsmieszył mnie tym ze wyliczył moje BMI i stwierdził ze ma 35 kg nadwagi.fakt waze120 kg ale zeby lekarz niewiedział ze BMI dla osoby cwiczacej sie tak nie wylicza.paranoja.MOj kolega tez ma te chorobe dziwga i zyje a nawet zaczoł czuc sie lepiej wiec niewiem czy zawsze warto słuchac lekarza.Oczywiscie wiedza jak leczyc ale z tym co mozna czy nie mozna przesadzaja.Jak juz mowiłem ja nie zrezygnuje a jak bedzie gorzej pojde na operacje i znowu bede dzwigał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...