Skocz do zawartości
Forum

Kontakt z osobami mającymi zespół Gilberta


Gość Onn

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego ktoś ma Cię nie akceptowac? Przecież jesteś taki jak wszyscy w czym problem? To, że masz zespół gilberta nie znaczy że nie jesteś fajnym facetem! Na pewno na forum znajdzie się ktoś z taką samą chorobą. Opowiedz nam cos o sobie jak masz na imię? Ja jestem Kaja i uwierz, ale absolutnie mi nie przeszkadza Twoja choroba - dlaczego sądzisz, że ktoś Cie moze nie zaakceptowac z tego powodu? Przytrafiło Ci się coś przykrego?

Odnośnik do komentarza

Ania, ale czemu Twój kolega sam nie napisze? Wstydzi się? Obawia czegoś? Przecież to forum na którym piszą ludzie którzy chcieli popelnic smaobojstwo pisza ludzie ktorzy lecza sie psychatrycznie wiesz ile takich watkow jest na psychologii? pisza bo wlasnie chca rozmawiac chc powiedziec cos o sobie znalezc pomoc akceptacji, zwlaszcza ze tu odpowiada lekarz, eksperci, naprawde nie powinien sie niczego obawiac

Odnośnik do komentarza

Ja mam zespół Gilberta. Jestem sportowcem od 13 rż, trenuję biegi na 400m. Ukonczyłem AWF oraz Dietetykę i zyję...:)Tylko nie rozumiem jednego. O czym chciałbyś porozmawiać, o tym jak sie z tym żyje? Całkowicie normalnie. Przecież jest to choroba w żaden sposób niebezpieczna. Wyjątek stanowi alkohol i długie głodówki mogące spowodować wzrost bilirubiny we krwi. Żadnych innych srodków ostrożności oprócz ogólnie znanych nie ma. Czy masz jakiś problem natury psychicznej czy ogólnie chcesz wymienić się poglądami nt tej choroby ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...