Forum Zdrowie

Usunięcia zęba zatokowego

~Tomasz54

~Tomasz54

Witam,
Za tydzien jestem umówiony na wizytę u dentysty a dokładnie chirurga szczękowego. Moim problemem jest to, że mam zęby zatokowe, dokładnie to zęba zatokowego. Dentysta powiedział, że muszę go usunać. I tu jest moje pytanie co to jest ząb zatokowy i po co mam go usuwać u chirurga szczękowego a nie u zwykłego dentysty.?

dadaaria

dadaaria

jezeli jest normalnie widoczny to u dentysty ale jesli jest w dziąśle to u chirurga

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
Rubinowa

Rubinowa

ząb zatokowy zawsze jest rwany przez chirurga. Żaden dentysta sam się tego nie podejmie.

--

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

306 rubinowa Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Messi

~Messi

usuwanie zęba zatokowego to dość poważny zabieg i z tego co wiem może go wykonać tylko lekarz chirurg

sindy81

sindy81

moja znajoma to miała ze 3 na raz usuwala normalnie byla w spzitalu jak na operacji no i ponoc okropny bol i mnostwo przeciwbolowych

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
Panda

Panda

no nie dziwie sie przeciez to rozcinanie dziąsła piłowanie kości na pewno zapach tej piłowanej kości, ja bym na żywca sobie nie dała tylko po uśpieniu!!

229 panda Kobieta, 36 lat, Katowice
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij