Skocz do zawartości
Forum

Wzmocnienie układu immunologicznego


blanco

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na przełomie jesiennym i wiosennym zawsze łykam zwykłe witaminy, codziennie dwa razy po jednej tabletce i mam nadzieje, że dzięki temu n\\choróbska będą mnie mniej łapały. Robię tak juz od kilku lat i faktycznie chyba mniej choruję w tych najgorszych okresach.

Odnośnik do komentarza

szczepionka tak, ale nie przeciw grypie bo to czy się zarazimy to zależy od tego jaki szczep nas zaatakuje. Grypa bardzo szybko mutuje i tworzy dużo różnych szczepów. W szczepionce jest tylko kilka. Więc pewności nie ma żadnej że nie zachorujemy..

Odnośnik do komentarza

Najważniejszy jest zdrowy, higieniczny tryb życia. Odpowiednia ilość snu, odpowiednia dieta i regularny wysiłek fizyczny odpowiedni dla wieku i stanu zdrowia. Poza tym radziłabym się zaszczepić przeciwko grypie. Może szczepionka nie chroni przed wszystkimi, możliwymi szczepami, ale na pewno przed tymi, którymi aktaulnie z największym prawdopodobieństwem możemy się zarazić.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś preferowałem takie prysznice i chyba rzeczywiście coś dawały, teraz na starsze jednak lata wole wygodniejsze rozwiązania jak odpowiednie jedzenie i soki. W tej kwestii mogę ci jak najbardziej polecić sok z Noni jest naturalny i naprawdę wzmacnia cały organizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...