Skocz do zawartości
Forum

Ciało obce w gardle


tasikk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od wczoraj mam uczucie jakby mi cos stanelo w gardle. Jak odksztuszam to czuje jak to cos sie przemieszcza po moim gardle ale dalej jest przyklejone.Nie wiem czy mi sie cos przykleilo, czy moze utkwila mi osc (jadlam wczoraj rybe). Jadlam juz sucharki, skorki chleba, duzo pije, odkasluje i nic. Znacie jeszcze jakies sposoby zeby sie tego czegos pozbyc? Dzwonilam do laryngologa, przyjmie mnie dopiero jutro a do jutra to ja zwariuje normalnie, tak mnie to denerwuje jak przelykam.

Odnośnik do komentarza
Gość Marzycielka

no czasami tak bywa, ja też tak miałam poszła do lekarza i okazało się, że tam nic nie ma tylko takie uczucie pozostało. Ale gardło miałam w tak fatalnym stanie od ciągłego kasłania, odkrztuszania , ze przez miesiąc je leczyłam

Odnośnik do komentarza

Byłam u laryngologa,na szczęście nic nie było w gardle tylko było w jednym miejscu zaczerwienione.Babka powiedziała ze jest podraznione.dostałam jakiś lek w sprayu do psikania gardła jednak dalej mam uczucie ze coś w tym gardle jest kiedy przelykam!!!Nie wiem jak to opisać ale czuje jakby tam jakaś gulka była.bardzo mnie to irytuje w czasie przelykania.Dzisiaj czuje jednak jakby to się przemiescilo niżej w gardło.No ale skoro laryngolog nic nie zauważyła to pewnie tam nic nie ma.Może zeczywiscie tylko mam takie uczucie przez podraznienie.Mam nadzieje ze to szybko minie bo bardzo mnie już to irytuje.

Odnośnik do komentarza

Nie no nerwice ani nic z tego nie mam( tak myśle ).Psikam już tydzień gardło tym lekiem od laryngologa i coraz lepiej.momentami tylko czuje taka gule jak się np czegoś bardzo ciepłego napije.pewnie podraznilam gardło czymś i dlatego takie uczucie.ale jak pisałam na szczęście już prawie nie odczuwalne!!!! Lek zapisany od lekarza działa:))) Tylko mi powiedziała babka ze 3 dni i powinno być ok a tu już tydzień :(

Odnośnik do komentarza

No to zakaz kaszlu i chrząkania! Do odwołania! :) a jak w gardle cos jest zaczerwienione to może być lekko spuchnięte albo jest bardziej propowate i stąd uczucie, że cos tam siedzi. Gdybys nie kaszlała i chrzakała to może pomogłoby szybciej a tak się odnawiało to podrażnienie i może dlatego dłużej trwa leczenie. Ważne, że w ogóle jest poprawa.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj u laryngologa. Dwa dni wcześniej jadłam makrelę. Od tego czasu czułam coś na migdale ale nie było nic widać. Pan doktor obejrzał gardło i nic nie widział. Stwierdził że to może być podrażnienie po ukłuciu ością. Następnego dnia zobaczyłam biały nalot na migdałku. Okazało się że to ość. Była wbita na pół cm. Udło mi się ją wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość karrrrrrrro

Witam, zjadłam 4 dni temu suchą bułkę, stanęla mi na gardle i nie mogłam jej przełknąć. popiłam herbatą, ale nadal czuje ze cos tam pozostało, czuje ciągłe przemieszczanie. dochodzi tez dziwny ból przy przełykaniu.próbowałam wszystkiego. popijac duza iloscia plynow, jesc wieksze kawalki i nic nie pomaga nie wiem co robic...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...