Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha, dreszcze, pocenie się i biegunka


Gość sellaa

Rekomendowane odpowiedzi

nie, to NA PEWNO nie jest rak, najprawdopodobniej coś ze stresem i nerwami, bo biegunka i kołatanie serca o tym świadczą. Ale testy alergologiczne też możesz zrobić. Potliwość a zarazem zimno plus biegunka bol brzucha i problem z sercem sugerują ataki paniki

Odnośnik do komentarza

Opisane objawy mogą mieć zarówno podłoże somatyczne jak i psychogenne. Jeżeli miałaś wykonany szereg badań diagnostycznych, których wyniki nie odbiegały od normy, należałoby się przyjrzeć Twojej kondycji psychicznej.
Wiele osób nerwicę kojarzy wyłącznie z silnym poddenerwowaniem, obryzganiem paznokci i innych form zachowań znanych z filmów. Nerwica może jednak przebiegać znacznie delikatniej.
W obecnej sytuacji powinnaś zgłosić się do swojego lekarza i dopytać lekarza o dalsze plany wobec Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna2424

Witajcie, miałam takie same objawy, pobudka nad ranem z silnym bólem brzucha z lewej strony, biegunka, mdłości, zimne poty, na tyle mocne że potrafiły kąpać mi z rąk i nóg, az ślizgałam się po desce klozetowej, do tego robiłam się blada i kręciło mi się w głowie, a po całym ataku byłam wycieńczona, jakbym miała z 5 dni jelitowki. Dodam, że ataki początkowo zdarzały mi się raz na 3 miesiące, po dwóch latach zaczęły się dziać raz na miesiąc, a następnie raz w tygodniu, a wszystko wina glutenu i mojej nietolerancji na niego. Także jeśli objawy wam się nasiliły, bądź są częstsze polecam zrobić sobie tydzień diety bezglutenowej, po tyg zjeść np z dwie kromki chleba i zobaczyć czy po kilku minutach bądź nawet do 48h nie dostaniecie ataku, następnie zrobić testy na alergie. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...