Skocz do zawartości
Forum

Ból w okolicy pęcherza moczowego przy kamicy nerkowej


Gość jakamilka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jakamilka

Witam,
Na początku maja zaczęlam odczuwać ból w okolicy pęcherza moczowego. Lekarz rodzinny, na podstawie objawów, stwierdzil że to prawdopodobnie zapalenie pęcherza i przepisal F******. Nie odczuwalam żadnego pieczenia ani bolu podczas oddawania moczu, tylko ból w podbrzuszu. Bralam F****** przez 10 dni, objawy ustapily po dwóch dniach. Dwa tygodnie temu (czyli prawie dwa miesiące po zapaleniu pęcherza) pojawil się taki sam ból. Również dostalam F******, który jednak nie pomogl. Posiew moczu nie wykazal obecności żadnej bakterii, wyniki badania ogólnego moczu idealne, tak samo morfologia i OB. Bylam u ginekologa, cytologia 1 grupa, brak bolesności przy badaniu, brak jakiegokolwiek stanu zapalnego, brak nadżerek, USG dopochwowe niczego nie wykazalo. Warto wspomnieć, że mam zdiagnozowaną kamicę nerkową (w lewej nerce piasek, w prawej nerce dwa kamienie, 5.8 i 4.7 mm oraz powiekszone nieznacznie kielichy). Badanie USG ukladu moczowego nie wykazalo niczego niepokojącego, oprócz kamieni wszystko w normie, nic nie zalega w pęcherzu. Lekarz badal mnie pod kątem wyrostka robaczkowego, ale wszystko wskazuje na to, że to nie wyrostek. Obecnie dodatkowo pojawilo się nieprzyjemne uczucie napięcia mięśni podbrzusza oraz ból w okolicy lędźwiowej, raz po lewej, raz po prawej stronie, czasami zanikający.
Bardzo prosilabym o jakiekolwiek sugestie, bo już nie wiem jakie badania mam robić i do jakiego lekarza się udać. Nie jest to ból bardzo silny, raczej ćmiący, ale znacznie obniża jakość mojego życia i moje samopoczucie. Poza tym nic nie boli bez powodu i chcialabym znaleźć ten powód. Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...