Skocz do zawartości
Forum

Stany podgorączkowe, osłabienie i kłucie w głowie w wieku 44 lat


Gość dolores11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dolores11

mam 44 lata od stycznia jestem bardzo osłabiona wypadaja mi włosy robi mi się słabo każdy dzień to jakaś przykra niespodzianka stany podgorączkowe to znowu 36.4 zawroty głowy pieczenie i kłucie w głowie szyji a nawet ciele ból dziwny w okolicy pempka słabnięcie mięsni dziwny ból za uszami okresowo mimika twarzy kłucie w całym organizmie napady duszności jetem tym zmęczona do tego stopnia że odechciewa mi się zyć stałam się drażliwa mARZE O KILKU DNIACH NORMALNOŚCI .Przeszłam troche badań i co wyszło gastroskopia żółć w żołąku (mam usunięty woreczek)zapalenie wysiękopwe bez helikobaktera ,anemia,wysoki poziom cholesterolu,tomograf głowy torbiel zatoki prawej szczękowej w całości zakrywająca zatokę pneumatyzacja zatok bocznych nosa,rezonans potwierdził tylko to torbiel,w tarczycy trzy guzki dwa gorące jeden zimny hormony ok. mam na bac tarczycy,w macicy mięśniaki miesiączki krwotoczne hormony ok.Teraz otrzymałam 14 zasrzyków dwa razy dziennie profilaktycznie biofuroksym 1.5.Za dwa dni po ich odstawieniu jakieś tiki w nogach łydki palce u rak też mam wrażenie że to nie moje twarz i dziobanie w głowie swędzenie ciała mam naprawde dość.Zastanawiam się czy ja nie mam poprostu pasożyta np.drożdżaki.przed 10 laty w szpitalu stwierdzono pełzakowice potem niby wykluczono 20 lat temu miałam poród septyczny mało się nie wykończyłam teraz nie jest dobrze mam bardzo zbite mięśnia w nogach karku kłopoty z pamięcio śpie po 4 godziny jestem zniechecona bo jeszcze w brzuchu kłucia mdłości odbijania mam wrażenie że wszystko wysiada do pracy nie chodze od stycznia dostałam wymówienie to jest piekło dlatego pomyślałam o pasożytach a może to rak?

Odnośnik do komentarza

Możesz zrobić badania krwi z OB ( również rozmaz w kierunku pasożytów) i posiew kału(na wypadek pasożytnicy)
Mięśniaki ma wiele kobiet , niektóre zrosty moznausunąć podczas badania HSG. Torbiel w zatoce też mozna usunąć w dośc krótkim zabiegu u laryngologa endoskopowo. swędzenie i mrowienie skóry , niektórych części ciała, zawroty głowy itp. sugeruje wizytę u neurologa; może jakieś problemy z kręgosłupem lub nerwami; te wszystkie objawy łącznie mogły by świadczyć o autoagresji; o somatyzacji jakichś przeżyć; jeśli nawet ich skutki można podleczyć; a rozmowa z psychologiem byłaby pomocna. Mozna tam zrobić testy na nerwicę i jej objawy w ciele. Nie denerwuj się, miej cierpliwość do siebie-masz taki czas, ale to przejdzie. Zadbaj o swoje zdrowie, po kolei poodwiedzaj specjalistów , zrób badania i zastosuj się do zaleceń lekarzy, bez paniki. Powolutku dojdziesz do siebie, jeszcze jesteś młoda, więc nie załamuj się. Bierz się za leczenie ciała i ducha i do przodu! Warto żyć, nawet jeśli się nie jest w pełni sił. No bo wiesz bywają lata chude i tłuste-ot życie, po prostu! Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...